Stávkovanie na Slovensku a v Česku by malo konečne získať dôveryhodnosť a výhernosť. Naša platforma bude zhromažďovať tých najlepších overených stávkových poradcov, ktorí sa postarajú o vaše výherné tikety. Vyber si stávkového poradcu podľa % úspešnosti, dobi si kredit a zakúp si jeho mesačné členstvo alebo tipy. Predtým, než povolíme stávkovému poradcovi ponúkať svoje tipy , poriadne si ho OTESTUJEME na základe prvých 10 verifikovaných tipov a jeho histórie stávkovania. Ak získa stávkový poradca viac ako 55% výhernosť testovania, môže začať ponúkať tipy cez našu platformu. Ak nezíska, tak nemôže!

Áno, naša služba je legálna. Nie sme spoločnosť poskytujúca hazardné hry a stávkovanie. Negarantujeme zisk ani výhru.Každý jeden tip/y zverejnený cez platformu www.betixa.sk má len informačný charakter a už je len na Užívateľovi, ako tip a analýzu využije.

Každý užívateľ platformy si môže jednoducho overiť výhernosť a históriu tipov daného stávkového odborníka. U nás môžete odoberať tipy už od jedného TIPU, takže si môžete stávkového odborníka overiť ešte predtým, než si aktivujete mesačné predplatné alebo kombinované tipy. Stávkoví poradci na platforme www.betixa.sk sú verifikovaní a podstivo vybraní na základe úspešnej histórie stávkovania.

Áno, každý stávkový poradca je prísne overený na základe histórie stávkovania. Vstupné overovacie kolo pre stávkového poradcu funguje nasledovne: Stávkový poradca pridá 10 tipov, z ktorých musí byť výhernosť aspoň 55%. Pokiaľ sa to stávkovému poradcovi nepodarí , nemôže ponúkať tipy cez našu platformu!

Jednoducho. Každý jeden tip , platený alebo zdarma, od stávkových poradcov a zdrojov prejde cez náš verifikačný systém. Výsledok každého zápasu po skončení zápasu zodpovedne ručne vyhodnotíme, tak aby sme sa vyhli nekalostiam stávkového poradcu. Preto bola aj naša služba vytvorená.

Samozrejme, máme riadne IČO. Každý klient po zakúpení položky obdrží faktúru na email. Faktúru zároveň môžete dohladať a stiahnuť v administrácii klienta.

Mesačné členstvo u stávkového poradcu
Registrujte sa cez facebook/google login alebo email po ktorom prejdite do klienta, kde sa vám následne zobrazí Ovládací panel.V ovládacom panele kliknite na políčko “Dobiť kredit” po ktorom vás systém automaticky vyzve k doplneniu vašich faktúračných údajov. Následne si môžete dobiť kredit (1 kredit = 1€ ). Po zakúpení kreditu vám príde od nás na email faktúra/doklad. Po uhradení už len stačí prejsť do sekcie “Predplatné” a aktivovať si za zakúpené kredity mesačné členstvo u vybraného stávkového poradcu.


Jednotlivý tip
Prihláste sa cez facebook/google login po ktorom prejdite cez klienta do sekcie “Aktuálne tipy”, kde si môžete kúpiť tipy už od 1 položky ( jedného tipu ). Zároveň si môžete namixovať tipy od rôznych stávkových poradcov.


Kombinované tipy
táto forma ponúka tipy a stávkové poradenstvo vo väčšom počte tipov teda od 1 tipu a viac tipov na jednu položku.


Moje tipy

V tejto sekcii nájdete všetky zakúpené tipy a tipy zadarmo. Zároveň sa vám zobrazia vyhodnotené tipy, potrebné štatistiky, súkromný chat so stávkovým poradcom a ďalšie informácie.

Nie, negarantujeme vám výhru ani zisk. Ponúkame vám ale profesionálne vyhodnotené informácie športových zápasov a udalostí. Portál www.betixa.sk Vám ale garantuje vratenie peňazí v prípade zakúpenia tipov v kategórii predplatné a Kombinované tipy. Po zakúpení a prevzatí prvého tipu (1KS) sa môžete rozhodnúť a prerušiť ďalšie doručovanie zakúpených tipov. V tom prípade vyplňte správne tento dotazník TU a odošlite na email support@betixa.sk. Peniaze vám budú vrátené do 72 hodín. Toto pravidlo ešte raz, platí len v sekcii predplatné a Kombinované tipy.